Продукція > SAMTEC INC. > RF058-05SR3-05SR3-5000
RF058-05SR3-05SR3-5000 Samtec Inc.
RF058-01BJ1-01BJ1-0150
Виробник: Samtec Inc.
Description: COAX CBL RP-TNC TO RP-TNC
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Color: Violet
Style: RP-TNC to RP-TNC
Operating Temperature: -50°C ~ 90°C
Cable Type: RG-58
1st Connector: RP-TNC Plug
2nd Connector: RP-TNC Plug
Frequency - Max: 1 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL RP-TNC TO RP-TNC, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Color: Violet, Style: RP-TNC to RP-TNC, Operating Temperature: -50°C ~ 90°C, Cable Type: RG-58, 1st Connector: RP-TNC Plug, 2nd Connector: RP-TNC Plug, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції RF058-05SR3-05SR3-5000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RF058-05SR3-05SR3-5000 RF058-05SR3-05SR3-5000 Виробник : Samtec RF058-01BJ1-01BJ1-0150 RF Cable Assemblies 50 Ohm RF Cable Assembly, RG 58 Cable