Продукція > SAMTEC INC. > RF058-05SR3-06SP3-5000
RF058-05SR3-06SP3-5000 Samtec Inc.
RF058-01BJ1-01BJ1-0150
Виробник: Samtec Inc.
Description: COAX CBL RP-TNC TO N TYPE
Packaging: Bulk
Color: Violet
Style: RP-TNC to N Type
Operating Temperature: -50°C ~ 90°C
Part Status: Active
Frequency - Max: 1 GHz
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL RP-TNC TO N TYPE, Packaging: Bulk, Color: Violet, Style: RP-TNC to N Type, Operating Temperature: -50°C ~ 90°C, Cable Type: RG-58, 1st Connector: RP-TNC Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Інші пропозиції RF058-05SR3-06SP3-5000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RF058-05SR3-06SP3-5000 RF058-05SR3-06SP3-5000 Виробник : Samtec sma_rf058.pdf RF Cable Assemblies 50 Ohm RF Cable Assembly