RF064PJ122CS
RF064PJ122CS Samsung Electro-Mechanics
chip_resistor_catalog.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Res Array 1.2K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 0502(4 X 0201) Flat SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук