RF200PD1
RF200PD1 Synapse Wireless
RF_Engines_PB.pdf
Виробник: Synapse Wireless
Description: RF TXRX MOD 802.15.4RPSMA TH
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Sensitivity: -103dBm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.4GHz
Memory Size: 128kB Flash, 58kB RAM
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Power - Output: 15dBm
Data Rate: 2Mbps
Current - Receiving: 20mA
Current - Transmitting: 80mA