Продукція > ADAM TECH > RF2-19A-T-00-50-G
RF2-19A-T-00-50-G
RF2-19A-T-00-50-G ADAM TECH
RF2-19A-T-00-50-G.pdf
Виробник: ADAM TECH
Category: SMA, SMB, SMC connectors
Description: Connector: SMA; socket; female; straight; THT; on PCBs; PTFE
Type of connector: SMA
Connector: socket
Kind of connector: female
Spatial orientation: straight
Electrical mounting: THT
Mechanical mounting: on PCBs
Insulator material: PTFE
Contact plating: gold-plated
на замовлення 3894 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF SMA CONNECTOR, Packaging: Bag, Features: Code A, Connector Type: Jack, Female Socket, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Through Hole, Fastening Type: Threaded, Connector Style: SMA, Housing Color: White, Shield Termination: Solder, Center Contact Material: Brass, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Features: Code A
Connector Type: Jack, Female Socket
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Through Hole
Fastening Type: Threaded
Connector Style: SMA
Housing Color: White
Shield Termination: Solder
Center Contact Material: Brass
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
Number of Ports: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 928 шт:
Мінімальне замовлення: 2
RF2-19A-T-00-50-G Виробник : Adam Technologies 251rf2-19a-t-00-50-g.pdf Conn SMA 0Hz to 18GHz 50Ohm Solder ST Thru-Hole RCP Gold
Мінімальне замовлення: 100
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 95 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності