RF21N220J251CT
RF21N220J251CT Walsin Technology Corporation
WTC_MLCC_Microwave_RF.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 22 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 0805, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 22 pF.