RF220SU-EU Synapse Wireless
data-sheet-rf220su.pdf
Виробник: Synapse Wireless
Description: RF TXRX MOD ISM>1GHZ RP-SMA SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Sensitivity: -103dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Memory Size: 128kB Flash, 4kB EEPROM
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2V ~ 3.6V
Power - Output: 20dBm
Data Rate: 2Mbps
Current - Receiving: 7.8mA ~ 22mA
Current - Transmitting: 55mA ~ 150mA
Antenna Type: Antenna Not Included, RP-SMA, U.FL
Modulation: DSSS, O-QPSK
RF Family/Standard: General ISM > 1GHz
Serial Interfaces: UART
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MOD ISM>1GHZ RP-SMA SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Sensitivity: -103dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz, Memory Size: 128kB Flash, 4kB EEPROM, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2V ~ 3.6V, Power - Output: 20dBm, Data Rate: 2Mbps, Current - Receiving: 7.8mA ~ 22mA, Current - Transmitting: 55mA ~ 150mA, Antenna Type: Antenna Not Included, RP-SMA, U.FL, Modulation: DSSS, O-QPSK, RF Family/Standard: General ISM > 1GHz, Serial Interfaces: UART, DigiKey Programmable: Not Verified.