Продукція > SAMTEC INC. > RF316-06BJ2-07SP1-0165
RF316-06BJ2-07SP1-0165 Samtec Inc.
rfxxxx-xxxxx-xxxxxx-xxxx-mkt.pdf?display=pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: COAX CBL SMB TO N-TYPE
Packaging: Bulk
Color: Amber
Length: 6.496" (165.00mm)
Style: SMB to N-Type
Operating Temperature: -50°C ~ 165°C
Cable Type: RG-316 DS
1st Connector: SMB Plug
2nd Connector: N-Type Jack
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMB TO N-TYPE, Packaging: Bulk, Color: Amber, Length: 6.496" (165.00mm), Style: SMB to N-Type, Operating Temperature: -50°C ~ 165°C, Cable Type: RG-316 DS, 1st Connector: SMB Plug, 2nd Connector: N-Type Jack, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.