RFBLN10050G9D0T
RFBLN10050G9D0T Walsin Technology Corporation
RFBLN10050G9D0T.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RF BALUN TRANSFORMER 900MHZ LTE
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 699MHz ~ 960MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm
Insertion Loss (Max): 1.3dB
Phase Difference: 180° ±10°
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF BALUN TRANSFORMER 900MHZ LTE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 699MHz ~ 960MHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm, Insertion Loss (Max): 1.3dB, Phase Difference: 180° ±10°, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFBLN10050G9D0T RFBLN10050G9D0T Виробник : Walsin Technology Corporation RFBLN10050G9D0T.pdf Description: RF BALUN TRANSFORMER 900MHZ LTE
Mounting Type: Surface Mount