RFBPF16081G9DET
RFBPF16081G9DET Walsin Technology Corporation
RFBPF16081G9DET.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: RF FILTER BANDPASS 1.915GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.915GHz Center
Insertion Loss: 1.8dB
Bandwidth: 220MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
на замовлення 3771 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BANDPASS 1.915GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.915GHz Center, Insertion Loss: 1.8dB, Bandwidth: 220MHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFBPF16081G9DET RFBPF16081G9DET Виробник : Walsin Technology Corporation RFBPF16081G9DET.pdf Description: RF FILTER BANDPASS 1.915GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.915GHz Center
Insertion Loss: 1.8dB
Bandwidth: 220MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)