Продукція > HOPE > RFM210LH-D-315D
RFM210LH-D-315D HOPE
Виробник: HOPE
Receiver; 315MHz; 5kbps; 3V~5,5V; -40°C~85°C; -109dBm; OOK; 43,2x16,1x6,6mm; DIP RFM210LH-D-315D RF RFM210LH-D-315D
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 4 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Receiver; 315MHz; 5kbps; 3V~5,5V; -40°C~85°C; -109dBm; OOK; 43,2x16,1x6,6mm; DIP RFM210LH-D-315D RF RFM210LH-D-315D, кількість в упаковці: 5 шт.