Продукція > HOPE > RFM210LH-D-433D
RFM210LH-D-433D
RFM210LH-D-433D HOPE
RF_RFM210LH-D-433D_0001.pdf
Виробник: HOPE
Receiver; 433MHz; 5kbps; 3V~5,5V; -40°C~85°C; -109dBm; OOK; 43,2x16,1x6,6mm; DIP RFM210LH-D-433D RF RFM210LH-D-433D
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Receiver; 433MHz; 5kbps; 3V~5,5V; -40°C~85°C; -109dBm; OOK; 43,2x16,1x6,6mm; DIP RFM210LH-D-433D RF RFM210LH-D-433D, кількість в упаковці: 2 шт.