Продукція > HOPE > RFM220LS-433D-B-FS
RFM220LS-433D-B-FS HOPE
Виробник: HOPE
Receiver; 433MHz; 5kbps; 3V~5,5V; -40°C~85°C; -108dBm; OOK/ASK; 30x14,7x6,1mm; DIP RFM220LS-433D-B-FS RF RFM220LS-433D-B-FS
кількість в упаковці: 4 шт
на замовлення 48 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Receiver; 433MHz; 5kbps; 3V~5,5V; -40°C~85°C; -108dBm; OOK/ASK; 30x14,7x6,1mm; DIP RFM220LS-433D-B-FS RF RFM220LS-433D-B-FS, кількість в упаковці: 4 шт.