Продукція > HOPE > RFM220LS-433D-D
RFM220LS-433D-D HOPE
Виробник: HOPE
Receiver; 433MHz; 5kbps; 3V~5,5V; -40°C~85°C; -108dBm; OOK/ASK; 43,2x15,7x7,5mm; DIP RFM220LS-433D-D RF RFM220LS-433D-D
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 49 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Receiver; 433MHz; 5kbps; 3V~5,5V; -40°C~85°C; -108dBm; OOK/ASK; 43,2x15,7x7,5mm; DIP RFM220LS-433D-D RF RFM220LS-433D-D, кількість в упаковці: 5 шт.