RFM23B-868S1
RFM23B-868S1 HOPE MICROELECTRONICS
RFM22B_23B.pdf HOPERF Catalog 2020.pdf
Виробник: HOPE MICROELECTRONICS
Category: RF modules
Description: Module: RF; FM transceiver; FSK; 868MHz; SPI; -121dBm; 1.8÷3.6VDC
Type of communications module: RF
Kind of module: FM transceiver
Frequency: 868MHz
Interface: SPI
Receiver sensitivity: -121dBm
Supply voltage: 1.8...3.6V DC
Transmitter output power: 13dBm
Kind of modulation: FSK
Mounting: SMD
Data transfer rate: 256kbps
на замовлення 455 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: RF modules, Description: Module: RF; FM transceiver; FSK; 868MHz; SPI; -121dBm; 1.8÷3.6VDC, Type of communications module: RF, Kind of module: FM transceiver, Frequency: 868MHz, Interface: SPI, Receiver sensitivity: -121dBm, Supply voltage: 1.8...3.6V DC, Transmitter output power: 13dBm, Kind of modulation: FSK, Mounting: SMD, Data transfer rate: 256kbps.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFM23B-868-S1 Виробник : HOPE Module: RF; transceiver FM; FSK; 868MHz; SPI; -121dBm; 1,8V~3,6V; -40°C~85°C; Substitute: RFM23-868-S1; RFM23B-868S1; RFM23B-868-S1 FSK Transceiver SMD HOPE RF RFM23B-868-S1