RFM85W-433D
  • RFM85W-433D
  • RFM85W-433D
RFM85W-433D Hope RF
RFM85erj783w958re.pdf
Код товару: 60111
2 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hope RF
Функціональний опис: Передавач, 433МГц, вихідна потужність 12 ... 16 дБ
Габарити: 12x16 mm
Живлення: 2,1 ... 5,5 V
Т, °C: -20 ... + 70 ° C
Тип зв’язку: RF
Частота: 433 MHz
Інтерфейс: цифровий
Тип пристрою: Передавач
у наявності 21 шт:
16 шт - РАДІОМАГ-Київ
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
3 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFM85W-433-D Виробник : HOPE MICROELECTRONICS ASK Transmitter Module
на замовлення 276 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 129
RFM85W-433D Виробник : Hoperf Код виробника: RFM85W-433D RF transmitter (AM) 433.92 MHz Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт
товару немає в наявності
З цим товаром купують
RFM210LCF-433D-A (DIP, HopeRF) RX module, OOK, -114dBm, 5V
Додати до обраних Обраний товар
rfm210lcf-433d-a-datasheet.pdf
Виробник: Hope RF
Модульні елементи > Радіомодулі
Габарити: 31,5x14,1x1,6 mm
Живлення: 4,5 ... 5,5 V
Т, °C: -40 ... + 85 ° C
Тип зв’язку: RF
Частота: 433 MHz
Інтерфейс: цифровий
Тип пристрою: Приймач
у наявності: 113 шт
89 шт - склад
10 шт - РАДІОМАГ-Київ
10 шт - РАДІОМАГ-Харків
4 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
RFM210LH-433S1
1 Додати до обраних Обраний товар
RF_RFM210LH-433S1_0001.pdf
Функціональний опис: Приймач, 433МГц, 1...5 кбіт/с, чутливість: -109дБ, модуляція: ASK/OOK.
Габарити: 32x11x5 mm
Живлення: 3...5 V
Т, °C: -40...+85°C
Частота: 433 MHz
Тип пристрою: Приймач
у наявності: 77 шт
22 шт - склад
51 шт - РАДІОМАГ-Київ
1 шт - РАДІОМАГ-Харків
3 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Антена спіральна 433МГц, 2,15dBi. 40901000013 Hope RF
HP-433-2_5A-23_5T_433Mhz.pdf
Корпусні та встановлювальні вироби > Антени
Стандарт: 433 МГц Антена
Виконання: внутрішня
Опис: довжина: 37мм
Підсилення, dBi: 2,15 dBi
Кабель та роз’єми: на плату
Частота: 433 МГц
у наявності: 688 шт
651 шт - склад
20 шт - РАДІОМАГ-Київ
12 шт - РАДІОМАГ-Львів
5 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
BD238
datasheet_bd238.pdf
BD238
Виробник: NXP
Транзистори > Біполярні PNP
Корпус: TO-126
fT: 3 MHz
Uке, В: 100 V
Iк, А: 2 А