Продукція > ANAREN > RFP-30-50T
RFP-30-50T Anaren
Виробник: Anaren
0 MHz - 3000 MHz 50 ohm RF/MICROWAVE TERMINATION Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук