Продукція > C&B/RESI > RFPR0603J50R0K002W9
RFPR0603J50R0K002W9
RFPR0603J50R0K002W9 C&B/RESI
RFPR-E18038-V0.pdf
Виробник: C&B/RESI
Description: RF RES 50 OHM DC-7.2GHZ 2W 5%
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Bulk
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: 250ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.023" (0.58mm)
Resistance: 50 Ohms