RFPRO33-1000.000
RFPRO33-1000.000 Crystek Corporation
pro.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC SO 1.0000GHZ SNWV
Packaging: Bulk
Package / Case: Module Adapter, SMA M to F
Size / Dimension: 0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm)
Mounting Type: Free Hanging
Output: Sine Wave
Type: SO (SAW)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: -150ppm, +100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 25mA
Part Status: Active
Frequency: 1 GHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC SO 1.0000GHZ SNWV, Packaging: Bulk, Package / Case: Module Adapter, SMA M to F, Size / Dimension: 0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm), Mounting Type: Free Hanging, Output: Sine Wave, Type: SO (SAW), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: -150ppm, +100ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 25mA, Part Status: Active, Frequency: 1 GHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFPRO33-1000.000 RFPRO33-1000.000 Виробник : Crystek Corporation pro.pdf Standard Clock Oscillators 1GHz 3.3Volts -20C +70C