RFPRO33-500.000
RFPRO33-500.000 Crystek Corporation
pro.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC SO 500.0000MHZ SNWV
Packaging: Bulk
Package / Case: Module Adapter, SMA M to F
Size / Dimension: 0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm)
Mounting Type: Free Hanging
Output: Sine Wave
Type: SO (SAW)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: -150ppm, +100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 25mA
Frequency: 500 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC SO 500.0000MHZ SNWV, Packaging: Bulk, Package / Case: Module Adapter, SMA M to F, Size / Dimension: 0.435" Dia x 1.312" L (11.05mm x 33.34mm), Mounting Type: Free Hanging, Output: Sine Wave, Type: SO (SAW), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: -150ppm, +100ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 25mA, Frequency: 500 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RFPRO33-500.000 RFPRO33-500.000 Виробник : Crystek Corporation RFPRO-25521.pdf Standard Clock Oscillators 500MHz 3.3Volts -20C +70C