Продукція > RICHCO > RFS1-14-15-A5
RFS1-14-15-A5
RFS1-14-15-A5 RICHCO
RFS2-8-12-A5.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrites for cables
Description: Core: ferrite; for flat cable; 27Ω; A: 23.8mm; B: 3.2mm; C: 15mm
B dimension: 3.2mm
C dimension: 15mm
D dimension: 18.7mm
A dimension: 23.8mm
Impedance at 25MHz: 27Ω
Impedance at 100MHz: 77Ω
Type of core: ferrite
Core material: ferromagnetic A5
Ferrite application: for flat cable
E dimension: 1.1mm
на замовлення 78 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrites for cables, Description: Core: ferrite; for flat cable; 27Ω; A: 23.8mm; B: 3.2mm; C: 15mm, B dimension: 3.2mm, C dimension: 15mm, D dimension: 18.7mm, A dimension: 23.8mm, Impedance at 25MHz: 27Ω, Impedance at 100MHz: 77Ω, Type of core: ferrite, Core material: ferromagnetic A5, Ferrite application: for flat cable, E dimension: 1.1mm.