Продукція > RICHCO > RFS2-11-12-A5
RFS2-11-12-A5
RFS2-11-12-A5 RICHCO
RFS2-8-12-A5.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrites for cables
Description: Core: ferrite; for flat cable; 38Ω; A: 19mm; B: 6.5mm; C: 12mm; D: 14mm
Core material: ferromagnetic A5
Ferrite application: for flat cable
E dimension: 1.8mm
B dimension: 6.5mm
C dimension: 12mm
D dimension: 14mm
A dimension: 19mm
Impedance at 25MHz: 38Ω
Impedance at 100MHz: 62Ω
Type of core: ferrite
на замовлення 166 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrites for cables, Description: Core: ferrite; for flat cable; 38Ω; A: 19mm; B: 6.5mm; C: 12mm; D: 14mm, Core material: ferromagnetic A5, Ferrite application: for flat cable, E dimension: 1.8mm, B dimension: 6.5mm, C dimension: 12mm, D dimension: 14mm, A dimension: 19mm, Impedance at 25MHz: 38Ω, Impedance at 100MHz: 62Ω, Type of core: ferrite.