Продукція > RICHCO > RFS2-16-12-A5
RFS2-16-12-A5
RFS2-16-12-A5 RICHCO
Category: Ferrites for cables
Description: Core: ferrite; for flat cable; 27Ω; A: 25.5mm; B: 3mm; C: 12mm
B dimension: 3mm
C dimension: 12mm
D dimension: 21.5mm
A dimension: 25.5mm
Impedance at 25MHz: 27Ω
Impedance at 100MHz: 87Ω
Ferrite application: for flat cable
E dimension: 0.65mm
на замовлення 94 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrites for cables, Description: Core: ferrite; for flat cable; 27Ω; A: 25.5mm; B: 3mm; C: 12mm, B dimension: 3mm, C dimension: 12mm, D dimension: 21.5mm, A dimension: 25.5mm, Impedance at 25MHz: 27Ω, Impedance at 100MHz: 87Ω, Type of core: ferrite, Core material: ferromagnetic A5, Ferrite application: for flat cable, E dimension: 0.65mm.