Продукція > RICHCO > RFS2-27-12-A5
RFS2-27-12-A5
RFS2-27-12-A5 RICHCO
RFS2-8-12-A5.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrites for cables
Description: Core: ferrite; for flat cable; 28Ω; A: 40mm; B: 6.5mm; C: 12mm; D: 35mm
Type of core: ferrite
Core material: ferromagnetic A5
Ferrite application: for flat cable
C dimension: 12mm
E dimension: 1.3mm
B dimension: 6.5mm
A dimension: 40mm
D dimension: 35mm
Impedance at 100MHz: 69Ω
Impedance at 25MHz: 28Ω
на замовлення 279 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrites for cables, Description: Core: ferrite; for flat cable; 28Ω; A: 40mm; B: 6.5mm; C: 12mm; D: 35mm, Type of core: ferrite, Core material: ferromagnetic A5, Ferrite application: for flat cable, C dimension: 12mm, E dimension: 1.3mm, B dimension: 6.5mm, A dimension: 40mm, D dimension: 35mm, Impedance at 100MHz: 69Ω, Impedance at 25MHz: 28Ω.