Продукція > RICHCO > RFS2-40-12-A5
RFS2-40-12-A5
RFS2-40-12-A5 RICHCO
RFS2-8-12-A5.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrites for cables
Description: Core: ferrite; for flat cable; 25Ω; A: 57.6mm; B: 6.5mm; C: 12mm
Type of core: ferrite
Core material: ferromagnetic A5
Ferrite application: for flat cable
C dimension: 12mm
E dimension: 1.3mm
B dimension: 6.5mm
A dimension: 57.6mm
D dimension: 52mm
Impedance at 100MHz: 75Ω
Impedance at 25MHz: 25Ω
на замовлення 82 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrites for cables, Description: Core: ferrite; for flat cable; 25Ω; A: 57.6mm; B: 6.5mm; C: 12mm, Type of core: ferrite, Core material: ferromagnetic A5, Ferrite application: for flat cable, C dimension: 12mm, E dimension: 1.3mm, B dimension: 6.5mm, A dimension: 57.6mm, D dimension: 52mm, Impedance at 100MHz: 75Ω, Impedance at 25MHz: 25Ω.