Продукція > RICHCO > RFS2-9-12-A5
RFS2-9-12-A5
RFS2-9-12-A5 RICHCO
RFS2-8-12-A5.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrites for cables
Description: Core: ferrite; for flat cable; 41Ω; A: 16mm; B: 5mm; C: 12mm; D: 11.5mm
Type of core: ferrite
Ferrite application: for flat cable
Impedance at 25MHz: 41Ω
Impedance at 100MHz: 73Ω
A dimension: 16mm
B dimension: 5mm
C dimension: 12mm
D dimension: 11.5mm
E dimension: 0.5mm
Core material: ferromagnetic A5
Написати відгук
Category: Ferrites for cables, Description: Core: ferrite; for flat cable; 41Ω; A: 16mm; B: 5mm; C: 12mm; D: 11.5mm, Type of core: ferrite, Ferrite application: for flat cable, Impedance at 25MHz: 41Ω, Impedance at 100MHz: 73Ω, A dimension: 16mm, B dimension: 5mm, C dimension: 12mm, D dimension: 11.5mm, E dimension: 0.5mm, Core material: ferromagnetic A5.