Продукція > SUSUMU > RG0603P-151-B-T10
RG0603P-151-B-T10
RG0603P-151-B-T10 Susumu
n_catalog_partition01_en.pdf
Виробник: Susumu
Thin Film Resistors - SMD Thin Film Chip Resistors 0201 size, 0.063W, 150 ohm, 0.1%, 25ppm AEC Q200 Qualified Anti-sulfur
на замовлення 9956 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук