Продукція > SUSUMU > RG0603P-8451-D-T10
RG0603P-8451-D-T10
RG0603P-8451-D-T10 Susumu
n_catalog_partition01_en-3103910.pdf
Виробник: Susumu
Thin Film Resistors - SMD Thin Film Chip Resistors 0201 size, 0.063W, 8.45K ohm, 0.5%, 25ppm AEC Q200 Qualified Anti-sulfur
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук