Продукція > SUSUMU > RG1005V-2211-B-T5
RG1005V-2211-B-T5
RG1005V-2211-B-T5 Susumu
RG_Data_Sheet.pdf
Виробник: Susumu
Description: RES SMD 2.21KOHM 0.1% 1/16W 0402
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 1/16W 2.21K Ohm 0.1% 0402 5ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RG1005V-2211-B-T5 RG1005V-2211-B-T5 Виробник : Susumu n_catalog_partition01_en-1140338.pdf Thin Film Resistors - SMD 1/16W 2.21K Ohm 0.1% 0402 5ppm