Продукція > SUSUMU > RG1608P-8060-B-T1
RG1608P-8060-B-T1
RG1608P-8060-B-T1 Susumu
RG_RM_RGH_Oct2012.pdf
Виробник: Susumu
Description: RES SMD 806 OHM 0.1% 1/10W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Resistance: 806 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 806 OHM 0.1% 1/10W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Resistance: 806 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RG1608P-8060-B-T1 RG1608P-8060-B-T1 Виробник : Susumu n_catalog_partition01_en-1140338.pdf Thin Film Resistors - SMD Thin Film Chip Resistors 0603 size, 1/10W, 806 ohm, 0.1%, 25ppm