Продукція > SUSUMU > RG2012P-394-W-T1
RG2012P-394-W-T1
RG2012P-394-W-T1 Susumu
RG_RM_RGH_DATASHEET.pdf
Виробник: Susumu
Description: RES SMD 390K OHM 0.05% 1/8W 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD Thin Film Chip Resistors 0805 size, 1/10W, 390 Kohm, 0.05%, 25ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RG2012P-394-W-T1 RG2012P-394-W-T1 Виробник : Susumu n_catalog_partition01_en-1140338.pdf Thin Film Resistors - SMD Thin Film Chip Resistors 0805 size, 1/10W, 390 Kohm, 0.05%, 25ppm