Продукція > SUSUMU > RG2012P-7682-W-T5
RG2012P-7682-W-T5
RG2012P-7682-W-T5 Susumu
n_catalog_partition01_en.pdf
Виробник: Susumu
Description: RES SMD 76.8KOHM 0.05% 1/8W 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 1/8W 76.8K Ohm 0.05% 0805 25ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RG2012P-7682-W-T5 RG2012P-7682-W-T5 Виробник : Susumu n_catalog_partition01_en-1140338.pdf Thin Film Resistors - SMD 1/8W 76.8K Ohm 0.05% 0805 25ppm