Продукція > SUSUMU > RG2012V-821-B-T1
RG2012V-821-B-T1
RG2012V-821-B-T1 Susumu
RG_RM_RGH_DATASHEET.pdf
Виробник: Susumu
Description: RES SMD 820 OHM 0.1% 1/8W 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD Thin Film Chip Resistors 0805 size, 1/8W, 820 ohm, 0.1%, 5ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RG2012V-821-B-T1 RG2012V-821-B-T1 Виробник : Susumu n_catalog_partition01_en-1140338.pdf Thin Film Resistors - SMD Thin Film Chip Resistors 0805 size, 1/8W, 820 ohm, 0.1%, 5ppm