Продукція > SUSUMU > RG3216N-2870-B-T5
RG3216N-2870-B-T5
RG3216N-2870-B-T5 Susumu
RG_Data_Sheet.pdf
Виробник: Susumu
Description: RES SMD 287 OHM 0.1% 1/4W 1206
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 1/4W 287 Ohms 0.1% 1206 10ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RG3216N-2870-B-T5 RG3216N-2870-B-T5 Виробник : Susumu n_catalog_partition01_en-1140338.pdf Thin Film Resistors - SMD 1/4W 287 Ohms 0.1% 1206 10ppm