Продукція > SUSUMU > RG3216N-3650-C-T5
RG3216N-3650-C-T5
RG3216N-3650-C-T5 Susumu
RG_RM_RGH_Oct2012.pdf
Виробник: Susumu
Description: RES SMD 365 OHM 0.25% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.25%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Obsolete
Resistance: 365 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 365 OHM 0.25% 1/4W 1206, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.25%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Obsolete, Resistance: 365 Ohms.