Продукція > SUSUMU > RG3216P-5490-B-T1
RG3216P-5490-B-T1
RG3216P-5490-B-T1 Susumu
n_catalog_partition01_en.pdf
Виробник: Susumu
Description: RES SMD 549 OHM 0.1% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Resistance: 549 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 549 OHM 0.1% 1/4W 1206, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Resistance: 549 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RG3216P-5490-B-T1 RG3216P-5490-B-T1 Виробник : Susumu n_catalog_partition01_en-1140338.pdf Thin Film Resistors - SMD Thin Film Chip Resistors 1206 size, 1/4W, 549 ohm, 0.1%, 25ppm