Продукція > SUSUMU > RGA2012P-134-B-T1
RGA2012P-134-B-T1
RGA2012P-134-B-T1 Susumu
n_catalog_partition26_en-1627559.pdf
Виробник: Susumu
Thin Film Resistors - SMD 0.1W 25ppm 0805 130Kohm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук