Продукція > SUSUMU > RGA2012P-150-B-T1
RGA2012P-150-B-T1
RGA2012P-150-B-T1 Susumu
n_catalog_partition26_en-1627559.pdf
Виробник: Susumu
Thin Film Resistors - SMD 0.1W 25ppm 0805 15ohm AEC-Q200
Написати відгук