Продукція > SUSUMU > RGA2012P-274-B-T1
RGA2012P-274-B-T1
RGA2012P-274-B-T1 Susumu
n_catalog_partition26_en.pdf
Виробник: Susumu
Thin Film Resistors - SMD 0.1W 25ppm 0805 270Kohm AEC-Q200
Написати відгук