RGC0402DTC13K0
RGC0402DTC13K0 SEI Stackpole
SEI-RGC.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Thick Film Resistors - SMD RES, 0402, 13 Kohm, 0.5%, 50 ppm, 0.0625W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук