RGC0603DTC287K
RGC0603DTC287K SEI Stackpole
SEI-RGC.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Thick Film Resistors - SMD RES, 0603, 287 Kohm, 0.5%, 50 ppm, 0.1W
Написати відгук