RGC0805DTC2K80
RGC0805DTC2K80 SEI Stackpole
SEI-RGC.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Thick Film Resistors - SMD RES, 0805, 2.8 Kohm, 0.5%, 50 ppm, 0.125W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук