RGC0805DTC330K
RGC0805DTC330K SEI Stackpole
SEI_RGC-3077814.pdf
Виробник: SEI Stackpole
Thick Film Resistors - SMD RES, 0805, 330 Kohm, 0.5%, 50 ppm, 0.125W
Написати відгук