RGP10BE-E3/53
RGP10BE-E3/53 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
rgp10a.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE STANDARD 100V 1A DO204AL
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 150 ns
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 15pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 100 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STANDARD 100V 1A DO204AL, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 150 ns, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 15pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 100 V.
Інші пропозиції RGP10BE-E3/53
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RGP10BE-E3/53 RGP10BE-E3/53 Виробник : Vishay Semiconductors rgp10a.pdf Small Signal Switching Diodes 1.0A 100 Volt 150ns Trim Leads
товару немає в наявності
RGP10BE-E3\53 RGP10BE-E3\53 Виробник : Vishay Semiconductors Rectifiers 1A,100V,150NS,SUPERT,NOT FOR NEW DESIGN