Продукція > PACTECH > RH-C20-C19-02-12J-BL-CT
RH-C20-C19-02-12J-BL-CT
RH-C20-C19-02-12J-BL-CT Pactech
RH-C19-C20-LL-12J-BL-CT-sent-out-WM.jpg
Виробник: Pactech
Description: C20-C19 12AWG 20A 250V BL 2FT
Packaging: Bulk
Color: Blue
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 20A
Length: 2.00' (609.6mm)
Wire Gauge: 12 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C20
2nd Connector: IEC 320-C19
Approval Agency Marking: CSA, UL
Approved Countries: Canada, United States
Part Status: Active
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: C20-C19 12AWG 20A 250V BL 2FT, Packaging: Bulk, Color: Blue, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 20A, Length: 2.00' (609.6mm), Wire Gauge: 12 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C20, 2nd Connector: IEC 320-C19, Approval Agency Marking: CSA, UL, Approved Countries: Canada, United States, Part Status: Active.