Продукція > PACTECH > RH-C20-C19-03-12J-BK-CT
RH-C20-C19-03-12J-BK-CT
RH-C20-C19-03-12J-BK-CT Pactech
9.1-RH-C20-C19-LL-12J-BK-1.jpg
Виробник: Pactech
Description: C20-C19 12AWG 20A 250V BK 3FT
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 20A
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 12 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Part Status: Active
на замовлення 129 шт:
Написати відгук
Description: C20-C19 12AWG 20A 250V BK 3FT, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 20A, Length: 3.00' (914.4mm), Wire Gauge: 12 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C20, 2nd Connector: IEC 320-C19, Approval Agency Marking: CSA, UL, Approved Countries: Canada, United States, Part Status: Active.