Продукція > PACTECH > RH-C20-C19-10-12J-RD-CT
RH-C20-C19-10-12J-RD-CT
RH-C20-C19-10-12J-RD-CT Pactech
9.2-RH-C20-C19-LL-12J-RD-1.jpg
Виробник: Pactech
Description: C20-C19 12AWG 20A 250V RD 10FT
Packaging: Bulk
Color: Red
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 20A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 12 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Part Status: Active
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: C20-C19 12AWG 20A 250V RD 10FT, Packaging: Bulk, Color: Red, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 20A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 12 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C20, 2nd Connector: IEC 320-C19, Approval Agency Marking: CSA, UL, Approved Countries: Canada, United States, Part Status: Active.