Продукція > PACTECH > RH-PE01-18V-B
RH-PE01-18V-B
RH-PE01-18V-B Pactech
1.1-RH-PELL-18V-B-1.jpg
Виробник: Pactech
Description: C14-C13 18AWG 10A 125V BK 1FT
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 1.00' (304.8mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SVT
1st Connector: IEC 320-C13
2nd Connector: IEC 320-C14
Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL
Approved Countries: Canada, United States
на замовлення 1479 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: C14-C13 18AWG 10A 125V BK 1FT, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 1.00' (304.8mm), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SVT, 1st Connector: IEC 320-C13, 2nd Connector: IEC 320-C14, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.