Продукція > PACTECH > RH-PE04-18V-BL
RH-PE04-18V-BL
RH-PE04-18V-BL Pactech
1.3-RH-PELL-18V-BL-1.jpg
Виробник: Pactech
Description: C14-C13 18AWG 10A 125V BL 4FT
Packaging: Bulk
Color: Blue
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 4.00' (1.22m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Part Status: Active
на замовлення 5778 шт:
Написати відгук
Description: C14-C13 18AWG 10A 125V BL 4FT, Packaging: Bulk, Color: Blue, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 4.00' (1.22m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SVT, 1st Connector: IEC 320-C13, 2nd Connector: IEC 320-C14, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States, Part Status: Active.