RH005100R0FC02 Vishay / Dale
rhnh-220018.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 100ohm 1% MKD 5watt
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RH005100R0FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH005100R0FC02 RH005100R0FC02 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 100 OHM 1% 7.5W